IX Finał Halowego Turnieju Piłki Nożnej Archidiecezji Przemyskiej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych – 14. IV ’18 r.


W dniu 14 kwietnia odbył się w Hłudnie finał Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Przemyskiej w piłce nożnej (kat. szkoły ponadgimnazjalne). W zawodach brali udział również ministranci z naszej parafii, którzy zajęli 10 miejsce. Dziękujemy im za podjętą walkę. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Wielu uczestników dzisiejszego turnieju na co dzień gra w dobrych piłkarskich klubach. Pomimo, że nasza drużyna nie ma tak dużego doświadczenia piłkarskiego jak inne zespoły, to jednak podjęła solidną walkę przez co rywale musieli się natrudzić, aby zdobyć z nami jakikolwiek punkt.

Wierzymy, że za rok uda się nie tylko zakwalifikować się do finału rozgrywek, ale również wywalczyć wysokie miejsce.

W tym roku zwycięzcami turnieju zostali ministranci z Nozdrzca wygrywając w finale z Leżajskiem dopiero po rzutach karnych. Życzymy im sukcesów podczas mistrzostw Polski, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 1-2 maja 2018 r.