OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela zwykła A, 19. I ’20   


  • Dziś wspominamy w liturgii św. Józefa Sebastiana Pelczara i modlimy się w intencji naszej archidiecezji; natomiast niedzielę najbliższą ojciec św. Franciszek ustanowił niedzielą Słowa Bożego, zachęcając jednocześnie do częstej lektury Pisma św.
  • Od jutra przez cały tydzień msza św. ranna odprawiana będzie tylko o 630, wieczorem bez zmian. Ze względu na badania lekarskie msza św. składkowa z pogrzebu za śp. Jana Potocznego odprawiona będzie w poniedziałek o godz. 630 a we wtorek poza parafią. Przepraszamy za te zmiany.
  • Od wczorajszej soboty (18 stycznia) do 25 stycznia trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy” (Dz 28,2). Polecamy Bogu tę tak ważną sprawę chrześcijańską w czasie naszych wieczornych nabożeństw. Kto weźmie udział w jednym choćby nabożeństwie połączonym z modlitwą o jedność i będzie uczestniczył w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Wczoraj zakończyliśmy wizytację kolędową. Bóg zapłać za życzliwość i gościnność, jakich my duszpasterze doświadczyliśmy w waszych domach na tym religijnym spotkaniu!
  • Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, a w tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. 1. Maja 2 i blok nr 5 na 1. Maja m. 1-14.