Intencje mszalne


MSZE ŚWIĘTE

11-17 VII 2021 r.

NIEDZIELA

800 † Emilia LUBECKA (składkowa)
930 † Józefa, † Jan, † Lucyna WINIARZ
1100 O błogosławieństwo Boże dla sióstr i ich rodzin z Róży Matki Bożej Fatimskiej
1800 Za parafian

PONIEDZIAŁEK

630 † Emilia LUBECKA (od Małgorzaty i Joanny)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od pracowników firmy „Gniazdo”)
† Józefa TWORZYDŁO (od Tomasza Boroń)

WTOREK

630 † Emilia LUBECKA (od Małgorzaty i Joanny)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od koleżanek z grupy)
† Józefa TWORZYDŁO (od Adama Tworzydło z rodziną)

ŚRODA

630 † Emilia LUBECKA (od Aleksandry i Józefa Prokop)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od Agaty z rodziną)
† Józefa TWORZYDŁO (od Genowefy Fara)

CZWARTEK

630 † Emilia LUBECKA (od Aleksandry i Józefa Prokop)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od siostry Ewy z rodziną)
† Józefa TWORZYDŁO (od Małgorzaty i Piotra marszałek z rodziną)

PIĄTEK

630 † Emilia LUBECKA (od Katarzyny z rodziną)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od koleżanek i kolegów z pracy Romana)
† Józefa Tworzydło (od córki Bożeny z rodziną)

SOBOTA

630 † Emilia LUBECKA (od Agaty z rodziną)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od koleżanek i kolegów z pracy Romana)
† Józefa Tworzydło (od wnuka Kamila)

MSZE ŚWIĘTE

18-24 VII 2021 r.

NIEDZIELA

800 † Tadeusz NIEMIEC (od Marii i Tadeusza Mendakiewiczów z rodziną)
930 † Stanisław CHRZAN (składkowa)
1100 † Józefa TWORZYDŁO (składkowa)
1800 Za parafian

PONIEDZIAŁEK

630 † Józefa TWORZYDŁO (od syna Benedykta z rodziną)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od Roberta z rodziną)
† Emilia LUBECKA (od Agaty z rodziną)

WTOREK

630 † Józefa TWORZYDŁO (od wnuka Bartosza)
1900 (poza parafią) † Maria KOKOT (od Ewy Paściak z rodziną z Dylągówki)
† Emilia LUBECKA (od opiekunek Barbary i Elżbiety)

ŚRODA

630 † Józefa TWORZYDŁO (od wnuka Wiktora)
1900 (poza parafią) † Ks. Zbigniew KOTYRBA (od Róży Matki Bożej Pocieszenia)
† Emilia LUBECKA (od rodziny Bajek)

CZWARTEK

630 † Józefa TWORZYDŁO (od wnuka Michała)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Emilia LUBECKA (od rodziny Chodur)

PIĄTEK

630 † Józefa Tworzydło (od swata Zbigniewa z rodziną)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Emilia LUBECKA (od syna Zbigniewa z żoną)

SOBOTA

630 † Józefa Tworzydło (od pracowników firmy „Gniazdo” w Dynowie)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Emilia LUBECKA (od syna Zbigniewa z żoną)

MSZE ŚWIĘTE

25-31 VII 2021 r.

NIEDZIELA

800 † Stanisław CHRZAN (składkowa)
930 † Teresa JASZCZOWSKA i zmarli z rodziny
1100 † Jan SIRY (składkowa)
1800 Za parafian

PONIEDZIAŁEK

630 † Emilia LUBECKA (od wnuka Macieja z żoną)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Michał, † Anna, † Katarzyna, † Kazimierz, † Anna

WTOREK

630 † Emilia LUBECKA (od rodziny Krułów)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Józefa TWORZYDŁO (od syna Krzysztofa z żoną)

ŚRODA

630 † Emilia LUBECKA (od koleżanki Anny Siry z rodziną)
1900 (poza parafią) † Ks. Zbigniew KOTYRBA (od Róży Matki Bożej Pocieszenia)
† Józefa TWORZYDŁO (od wnuka Dawida z Izdebek)

CZWARTEK

630 † Emilia LUBECKA (od rodziny Wandas z rodziną)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Józefa TWORZYDŁO (od wnuka Szymona)

PIĄTEK

630 † Emilia LUBECKA (od członków Róży Matki Bożej Pocieszenia)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Józefa Tworzydło (od wnuka Jakuba)

SOBOTA

630 † Emilia LUBECKA (od Małgorzaty Marszałek z rodziną)
1900 (poza parafią) † Jerzy RADOSZ (składkowa)
† Józefa Tworzydło (od Marzeny i Krzysztofa Radoń)